Anasayfa / Siyah Beyaz Karanlık Oda

ALTAN BAL ILE SIYAH BEYAZ KARANLIK ODA (OZEL DERS)

Dijital fotograf makineleri fotograf hayatımızı kolaylaştırıp hızlaştırsa da her açıdan fotograf severleri ikna edememektedir. Özellikle siyah-beyaz filmlerden karanlık odada yapılan fotograf baskılarının sahip olduğu ton zenginliği ve doygunluğunu göz önüne alırsak, dijital yollarla elde edilen siyah-beyaz fotograflar yetersiz kalmaktadır.

Altan Bal eğitmenliğinde kolayı değil güzeli arayan, acelesi değil siyah-beyaz fotograf zevki olan fotograf severlere yönelik olarak uzun soluklu bir Karanlık oda Atölyesi düzenlemiştir.

KONULAR - EN YAKIN DONEM - UCRET - KAYIT

ALTAN BAL İLE ÖZEL KARANLIK ODA ATÖLYESİ KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMALAR OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
SİZE UYGUN GÜN VE SAATLERDE PROGRAM YAPILACAKTIR.

Altan BAL ile Özel Karanlık Oda derslerinin aylık (4 oturumluk) ücreti 600 TL'dir.
 
Özel ders içeriğinde; Fotograf Makinemizin pozometresinin test edilmesi - Siyah-Beyaz filmler hakkında bilgi  - Film banyolarının hazırlanması  - Filmi banyo etmek - Film banyosunda kontrast kontrolü - Banyo sonrası işlemler - Agrandizör - Baskı banyolarının hazırlanması - Kontak Baskı almak - Fotograf Poz kontolü  - Test baskısı - Baskı kontrastı - Multigrade Baskı - 18x24 ve 30x40 baskı  - Maskeleme teknikleri yer almaktadır.

Atölye ayda 4 ders olmak üzere 6 ay - bir yıl arasında sürecektir. Her ders 2 - 3 saat arasında olacaktır. Atölye gün ve saatlerini Altan Bal ile kursiyer beraber belirleyecektir. Tüm Siyah Beyaz Karanlık Oda dersleri Altan Bal ile bire bir uygulamalı olarak gerçekleşecektir.

Atölye dönemine kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) atölye ücreti olan 600 TL'yi  yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz yeterlidir. Dekontu bankadan direkt olarak değil, iletişim bilgilerinizi ekleyerek kendi mailinizden göndermeniz gerekmektedir.