Dijital Fotoğraf Makinesi Kullanımı Semineri

Dijital Fotoğraf Makinesi Kullanımı Semineri Tarihi:
YENİ DÖNEM YAKINDA AÇIKLANACAKTIR!
Cumartesi 14.00-20.00 , toplam 1 gün

Etkili fotoğraflar çekebilmemizin ilk şartı dijital fotoğraf makinemizi çok iyi tanımaktır. Fotoğrafçının adeta “gözü” olan makinemizi kullanmayı tam anlamıyla başarmadan iyi fotoğraflar çekmek hayal olur. Günümüzün fotoğraf makineleri ise neredeyse en teknoloji meraklısı kullanıcıların bile kafasını karıştıracak düğmeler ve tuşlarla doludur. Teknik ayarların kolaylaştırmak amacıyla olan bu düğmeler ilk zamanlar çok karışık gelmektedir. 

Dijital Fotoğraf Makinesi

Sahip olduğunuz makineyi tüm detayları ile öğrenebileceğiniz bu program sayesinde fotoğraf yoluyla anlatmak istediğiniz pek çok konuyu teknolojinin size verdiği imkanları en verimli haliyle kullanarak bir anlatım dili oluşturabileceksiniz.

6 saatlik bu programda JPEG-RAW ayarları, Kullanım Konumları Seçme Düğmesi, ISO, Beyaz Ayarı, AF Sistemleri, Netlik Noktası Seçimleri, Işık Ölçüm Sistemleri, Motor Modu ve Görüntü Kalitesini arttıracak ayarlar örnek fotoğraflar ve basit denemelerle işlenmektedir.

Dijital Fotoğraf Makinesi

Önemli Not:

Bu eğitime katılmak için temel fotograf bilgilerinizin olması gerekmektedir. Bu eğitim Nikon, canon, Sony, Olympus ve Fujifilm markalarının tüm modelleri için ortak verilmektedir. Eğitime fotograf makineniz ile katılmanız önemlidir.Not: Bu eğitime katılmak için temel fotoğraf bilgilerinizin olması gerekmektedir. Bu eğitim yukarıda belirtilen markaların tüm modelleri için ortak verilmektedir. Eğitime fotoğraf makineniz ile katılmanız önemlidir.

Seminer Ücreti ve Kayıt

Dijital Makine Kullanımı Semineri ücreti 250 TL’dir.
Ücrete makine ayarları notları, teorik eğitim ve pratik uygulamada danışmanlık dahildir.

Havale / EFT ile Ödeme İçin…

Seminere kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

Kredi Kartı ile Ödeme İçin…

Kredi kartıyla ödeme için buraya tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir. 

Diğer fotoğraf seminerlerimizi burada görebilirsiniz…