Harici Flaş Kullanımı Atölyesi

Harici Flaş Kullanımı Atölyesi sizin fotoğraf bilgilerinizi daha da ilerletip fotoğrafı çekmek yerine yapmayı öğrenmeniz için…

Işık, tüm fotoğraf derslerinde öğretildiği gibi, fotoğrafın temelidir. Temel fotoğraf seminerlerinde makinenizi nasıl kullanacağınızı, doğal ışıkta çekim yapmayı ve kompozisyonu öğrendiniz. Işık bilgisi size sadece gördüğünüz ile kalmayıp gördüğünüz pozu iyileştirme kabiliyeti sağlayacak. Bunun için tek ihtiyacınız makineniz ve bir harici flaş…

Atölye Tarihleri

HAFTA SONU DÖNEMİ: 
YENİ DÖNEM YAKINDA AÇIKLANACAKTIR!

Pazar 11.00-18.00, toplam 1 gün, 7 saat

Harici Flaş Kullanımı

Atölye Programı

Işık nedir? Ne işe yarar? Neden önemlidir?
Işığın özellikleri: Miktar – Yön – Kontrast – Renk
Işık özelliklerinin kullanımı. Hangi özellik neden olur, nasıl müdahale edilir.
Kafa flaşları ve ayarları
Flaş ile ortam ışığı harmanlama (slow sync flash) ve dolgu flaşı
Yansıtma flaş

Not: Bu atölyeden sonra harici flaşlarınız çok daha değer kazanacak ve fotoğraf çantanızın ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Harici Flaş Kullanımı

Atölye Ücreti ve Kayıt

Harici Flaş Kullanımı Atölyesi ücreti 450 TL’dir. 
Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

Havale / EFT ile Ödeme İçin…

Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

Kredi Kartı ile Ödeme İçin…

Kredi kartıyla ödeme için buraya tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir. 

Murat Pulat’ın diğer fotoğraf atölyelerini burada görebilirsiniz…