Küba Fotoğraf Yolculuğu

Küba Fotoğraf Yolculuğu: 04-12 Nisan 2020
“Zaman içinde bir yolculuk yapmak” isterseniz, Küba’nın renkli kolonyal sokaklarında sizi bekleyen çok şey var demektir…

Küba’yı derinlemesine tanıyabileceğiniz ve insanlarına yakın olabileceğiniz bu gezide birlikte keşfedeceğimiz şehirler arasında Havana, Trinidad, Cienfuegos, Santa Clara, Viñales ve Pinar del Rio da yer alıyor. 

Küba Fotoğraf Yolculuğu

Havana sokaklarında yürüyecek, Trinidad’da sanat atölyelerinde fotoğraf peşinde koşacağız… Santa Clara’da Che Mozalesini ziyaret edecek, Cienfuegos’ta koloniyal mimari içerisinde özel çekimler yapacağız… 

Tüm bu geziler sırasında mimari fotoğraf, portre fotoğrafı ve sokak fotoğrafçılığı konularında çalışmalar yapılır.

Neler yaşayacağız?

Elbette hem gezginlerin hem de fotoğrafçıların en çok gezdiği, üzerinde en çok konuştuğu ülkelerden biri olan Küba’ya bir seyahate niyetlendiğinizde bir çok hikaye, anı ve tavsiye duyacağınızı biliyoruz. Bu yolculuğu daha önce İran, Pakistan, Hindistan, Nepal, Tibet, Suriye, Küba, Meksika, Guatemala, Etiyopya gibi ülkelere yüze yakın fotoğraf yolculuğu düzenlemiş olan Cenk GENÇDİŞ ile gerçekleştireceğiz. 

Cenk GENÇDİŞ yolculuğa kayıt yaptırdığınız andan itibaren bilgilendirme mailleri ve toplantılarla sizi bu yolculuğa hazırlayacak. Günlük program detaylarından, yanınıza almanız gereken kıyafetlere, orada yiyeceğimiz yemeklerden, çekeceğimiz fotoğraf konularına kadar oldukça detaylı mailler alacaksınız. Ayrıca seyahatten önce ofisimizde bir araya gelerek örnek fotoğraflarla rotamızı hep birlikte gözden geçireceğiz.  

Seyahat sırasında zaman zaman hazırlanacak kurgu fotoğraflarla da karşılaşacağımız tüm fotoğraf konularına hazır olmanızı sağlayacak kişi de yine Cenk GENÇDİŞ olacak.

Seyahat ile ilgili sorularınız için cenk@fototrek.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Küba Fotoğraf Yolculuğu

Uçuş bilgilerimiz…

Bu seyahatimizde İstanbul-Havana-İstanbul uçuşunda yanda bilgileri olan uçuşları kullanacağız. 03 Nisan Cuma gününü 04 Nisan C.tesiye bağlayan gece 02.35’te başlayan uçuşumuzla saat farkı sebebiyle yine 04 Nisan C.tesi sabah 08.05’te Havana’da olacağız. Dönüşte ise 11 Nisan 09.35’teki uçuşumuz ile ertesi gün 12 Nisan Pazar sabah 08.30’da İstanbul’da olacağız.
Uçak biletleri şu an 4.700 TL civarında, yeterli mili olan katılımcılarımız uçak biletlerini milleriyle de alabilirler.

Diğer fotoğraf yolculuklarımızı buradan görebilirsiniz…

2014 yılında gerçekleştirdiğimiz Küba Fotoğraf Yolculuğunun fotoğraflarını videomuzda izleyebilirsiniz…