Makro-Detay Fotoğrafçılığı Atölyesi

Makro fotoğrafçılık, tanıtım fotoğrafçılarından doğa fotoğrafçılarına kadar herkesin kullandığı bu tekniğin etkileyici özelliği gözle görülemeyen ya da zor seçilen ayrıntıların kolay görülebilecek şekilde büyülterek yeniden sunulmasıdır.

Bu yakın çekim ile büyültülerek girilen, bizlerin çıplak gözle göremediğimiz başka bir dünya “küçüklerin dünyası”dır.

Atölye Tarihleri

YENİ ATÖLYE TARİHİ YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.
Cumartesi 15.00-20.00, toplam 1 gün, 5 saat

Makro-Detay Fotoğrafçılığı

Atölye Programı

Saat 15.00-16.30 / Teorik Bölüm
Bu ilk oturumda “makro fotoğraf ekipmanları (objektifler, körükler, tüpler, filtreler), sehpa kullanımı, yansıtıcı ve flaş ile ışık kontrolü, kompozisyon, makro fotoğraflarda arka plan ve alan derinliği” konularını kapsayan teorik bir ders yapılacak.
Programın bu bölümünde danışman Cenk GENÇDİŞ’in yapacağı sunumda örnek fotoğraflar üzerinden “makro fotoğrafında dikkat edilecekler” başlıklı konu da işlenecek.

Saat 17.00-20.00/ Pratik Uygulama
Katılımcılar sınıfta hazırlanacak olan farklı çekim platformlarında aydınlatma ve ışık etkilerini inceleyecek ve kalem, biblo, saat, CD, yaprak, misket, çiçek vb konuların fotoğraflarını çekecekler. Bu çalışmalarda aydınlatma, arka plan kontrolü, çekim zamanlaması, kompozisyon kriterleri,objeler üzerinde ışık kontrolü, alan derinliğinin farklı aralıklarda kullanılması, kompozisyon konularında çalışmalar yapılacak.

Makro-Detay Fotoğrafçılığı

Atölye Ücreti ve Kayıt

Makro-Detay Fotoğrafçılığı Atölyesi ücreti 350 TL’dir. 
Ücrete teorik eğitimleri, Cenk Gençdiş’in Yol(cu)luk-2 kitabı, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

Havale / EFT ile Ödeme İçin…

Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

Kredi Kartı ile Ödeme İçin…

Kredi kartıyla ödeme için buraya tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir. 

Cenk Gençdiş’in diğer fotoğraf atölyelerini burada görebilirsiniz…