Olympus Makine Rehberi Semineri (Ücretsiz)

Ücretsiz Olympus Atölye: Olympus Makine Rehberi
26 Şubat 2020 Çarşamba / 19.30-21.30

Olympus makinelerde var olan bazı özellikler farklı çekim konularını başarıyla çalışmamızı sağlıyor. Etkili ve verimli bir fotoğraf çalışması makinemizin bize sağladığı bu imkanlara hakim olmakla mümkün oluyor. Makinelerin özelliklerini örnek fotoğraflar üzerinde konuşacağız.

Olympus Makine Rehberi

Seminer İçeriği

Dijital Tele Dönüştürücü, Sarsıntı Engelleyici, ISO Performansı, Time Lapse, Yamukluk Telafisi, HDR, Sessiz Çekim, Art Mode ve Filtreler, Pro Capture High, High Resolution Shot, Üst Üste Çekim gibi özelliklerin kullanımını konuşacağımız bu yeni atölyeyi kaçırmayın!

Ücretsiz Seminere Kayıt Olmak İçin…

Ücretsiz Olympus Atölyeye kayıt olmak için buraya tıklayın…

Atölye Eğitmeni: Cenk Gençdiş

Olympus Uluslararası Marka Elçisi. 30 yıldır profesyonel olarak fotoğrafla uğraşıyor. Fotoğraf ve yazıları birçok dergide yayınlandı. Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerinde sergiler açtı, gösteriler yaptı, söyleşi ve sunumlar düzenledi. Çeşitli yarışmalardan ödüller kazandı.

1995 yılından bugüne binlerce kişiye fotoğraf dersleri verdi. 50’yi aşkın kurum ve kuruluşta fotoğraf eğitmenliği ve danışmanlık yaptı. 20’den fazla ülkeye fotoğraf danışmanı olarak seyahatler düzenledi. 2000 yılı mayıs ayında FOTOTREK FOTOĞRAF MERKEZİ’ni kurdu.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri içerisinde Fotoğraf Geçidi: İstanbul 2010’un organizasyonunu yaptı. 7 Fotoğraf Albümü ve 4 Sergi Okuması kitabının da yayıncılığını gerçekleştirdi.

İnsan ve Portre, Etkili Fotoğraflar için Kompozisyon, Fotoğrafça Anlatım, Yol(cu)luk ve Yol(cu)luk-2 isimli beş kitabı, Eski Kıtanın Yollarında isimli bir fotoğraf albümü bulunmaktadır.

Cenk GENÇDİŞ’in fotoğraf kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cenk GENÇDİŞ’in Olympus makinelerle çektiği fotoğraflardan oluşan 2019  Fotoğraf Gösterisini de videoda izleyebilirsiniz…

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *