RAW Fotoğraf İşleme Atölyesi

Dijital Negatif olarak da bilinen RAW formatı profesyonel fotoğrafçıların en çok kullandıkları dosya formatıdır. Bunun sebebi ise RAW formatının çekimden sonra görüntü işleme programlarıyla yapılacak olan düzeltme ve müdahalelere en çok imkân veren dosya formatı olmasıdır. RAW formatında çektiğiniz fotoğraflarınıza, poz ayarından “White Balance” düzeltmelerine, keskinliklerinin artırılmasından, “Noise” azaltılmasına kadar her türlü müdahaleyi yapabilirsiniz.

Bu atölye RAW formatıyla çalışırken en iyi sonuçları almanız ve RAW işleme editörlerinin tüm menülerini sırasıyla kullanmayı öğrenmenize yardımcı oluyor. Atölyenin sonunda fotoğrafçılığınızı amatörlükten profesyonelliğe bir adım daha taşımış olmanız hedefleniyor.

Atölye Tarihleri

HAFTA İÇİ AKŞAM DÖNEMİ: 
YENİ ATÖLYE TARİHİ YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.
Pazartesi 19.30-22.00, toplam 2 hafta, 5 saat

HAFTA SONU DÖNEMİ: 
YENİ DÖNEM YAKINDA AÇIKLANACAKTIR!
Cumartesi 15.00-20.00, toplam 1 gün, 5 saat

RAW Fotoğraf İşleme

Atölye programı

Raw nedir? Neden Tercih Edilir?
Örnekleriyle Diğer Dosya Formatlarıyla Karşılaştırılması.
Raw Çekimi, Raw Editörleriyle Çalışmak.
Basic, Tone Curve, Detail, Split Toning
Lens Correction
Camera Collection
Alternatif Editörler

Katılımcıların bu atölyeye kendi bilgisayarları ile katılmaları ve bilgisayarlarında Photoshop programının bir versiyonunun yüklenmiş olması gerekmektedir.

RAW Fotoğraf İşleme

Atölye Ücreti ve Kayıt

Photoshop (Giriş Seviye) Atölyesi ücreti 500 TL’dir. 
Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

Havale / EFT ile Ödeme İçin…

Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

Kredi Kartı ile Ödeme İçin…

Kredi kartıyla ödeme için buraya tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir. 

Murat Pulat’ın diğer fotoğraf atölyelerini burada görebilirsiniz…