Siyah Beyaz Karanlık Oda Atölyesi

Dijital fotoğraf makineleri fotoğraf hayatımızı kolaylaştırıp hızlandırsa da her açıdan fotoğraf severleri ikna edememektedir.

Özellikle siyah-beyaz filmlerden karanlık odada yapılan fotoğraf baskılarının sahip olduğu ton zenginliği ve doygunluğunu göz önüne alırsak, dijital yollarla elde edilen siyah-beyaz fotoğraflar yetersiz kalmaktadır.

Erdem AYDIN eğitmenliğinde kolayı değil güzeli arayan, acelesi değil siyah-beyaz fotoğraf zevki olan fotoğraf severlere yönelik olarak uzun soluklu bir Karanlık Oda Atölyesi düzenlemiştir.

Siyah Beyaz Karanlık Oda

Atölye Tarihleri

YENİ ATÖLYE TARİHİ YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.
C.tesi 16.00-20.00, Pazar 11.00-17.00, toplam 2 gün, 10 saat

Atölye Programı

C.tesi/16.00-20.00 
Katılımcılar, danışmanımız Erdem AYDIN ile FOTOTREK & İSTANBUL HATIRASI FOTOĞRAF MERKEZİ’nde bir araya gelecekler. Analog makinenin çalışma prensipleri, karanlık odanın genel tanıtımı ve hafta sonuna çekilecek bir makara filmin nelere dikkat edilerek çekileceği başlıkları konuşulacak.

Pazar/11.00 – 17.00
Katılımcılar, çektikleri filmler ile danışmanımız Erdem AYDIN ile FOTOTREK & İSTANBUL HATIRASI FOTOĞRAF MERKEZİ’nde bir araya gelecekler ve karanlık odaya girecekler.

İlk adım olarak FİLM BANYO işleminin detaylarını konuşacak olan katılımcılarımız filmlerini yıkayacaklar. İkinci adımda FOTOĞRAF BASKISI ve KONTAK BASKI üzerine konuşacaklar. Kart baskısı ve banyosunun teorik bilgilerinden sonra filmlerinin kontak baskılarını gerçekleştirecekler… 

Siyah Beyaz Karanlık Oda

Seminer Ücreti ve Kayıt

Siyah Beyaz Karanlık Oda Atölyesi ücreti 550 TL’dir. 
Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, karanlık oda malzemeleri, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

Havale / EFT ile Ödeme İçin…

Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

Kredi Kartı ile Ödeme İçin…

Kredi kartıyla ödeme için buraya tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir. 

Diğer fotoğraf atölyelerimizi burada görebilirsiniz…