Stüdyo Fotoğrafçılığı : Portre-Model Çekimi

Stüdyo fotoğrafçılığı sürekli hayatımızda olan bir dal. Her gün karşılaştığımız reklam fotoğrafları, afişler, billboardlar, posterler bu çalışmanın sonuçları olarak hayatımızda yer alıyor. Stüdyo Fotoğrafçılığı Model Çekimi atölyesinde yaratıcı stüdyo fotoğrafları çekmeye yardımcı olacak bilgiler paylaşılmaktadır.

Paraflaşlar, flaş aksesuarları, flaşmetre kullanımı, portre çekimlerindeki aksesuarlar, saç ve arka plan aydınlatması atölyede paylaşılan konuların arasında yer alıyor.

Atölye Tarihleri

YENİ ATÖLYE TARİHİ YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.
Pazar 12.00-19.00, toplam 1 gün, 7 saat

Stüdyo Fotoğrafçılığı

Atölye Programı

Saat 12.00-14.30
Stüdyo flaşları ve aksesuarlar 
(Portre tası, soft box, şemsiye, yansıtıcı kullanımı)
Flaşmetreyle ışık ölçümü
Stüdyo aydınlatması, ışığın yönü, gücü ve kontrastının kontrol edilmesi
Tüm bu başlıklar stüdyomuzda uygulamalı olarak anlatılacak ve örnek çalışmalar bir vitrin mankeni üzerinde yapılacaktır. Katılımcılar bu bölümde ışık kuracak, flaş aksesuarlarıyla ışığın yapısını ve karakterini değiştirmeyi çalışacaklar.

Saat 15.00-19.00
Çalışmanın bu bölümünde katılımcılar portre ve model çekimi için birbirlerine modellik yapacaklar ve sırayla bir önceki oturumda edindikleri bilgileri deneme imkânı bulacaklar. 

Stüdyo Fotoğrafçılığı

Atölye Ücreti ve Kayıt

Stüdyo Fotoğrafçılığı-Still Life (Ürün Çekimi) Atölyesi ücreti 500 TL’dir. 
Ücrete teorik eğitimler, uygulama çalışmalarında danışmanlık, stüdyo ekipmanı kullanımı, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

Havale / EFT ile Ödeme İçin…

Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

Kredi Kartı ile Ödeme İçin…

Kredi kartıyla ödeme için buraya tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir. 

Murat Pulat’ın diğer fotoğraf atölyelerini burada görebilirsiniz…