Stüdyo Fotoğrafçılığı: Still Life (Ürün) Çekimleri

Tüm profesyonel fotoğrafçılar stüdyo ortamında portre, still life ya da ürün fotoğrafları çekmiştir. Çeşitli özellikteki flaşlara hâkim olmak ışık üzerindeki kontrolün fotoğrafçıda olmasını sağlar. Özel olarak hazırlanan stüdyomuzda farklı güçlerdeki flaşları ve aksesuarları kullanarak profesyonelliğe ilk adımı atacaksınız.

Paraflaşlar, flaş aksesuarları, flaşmetre kullanımı, still life masası kurulması, farklı ürünlerin çekimleri, parlak objelerin çekimi, cam, metal vb ürünlerin çekimlerinde dikkat edilecekler atölye konularını oluşturuyor.

Özel sunumların izlenmesinin ardından tüm başlıklarda çekimler yapılıyor. Katılımcıların fotoğraf makineleri ile atölyeye katılmaları tavsiye ediliyor.

Atölye Tarihleri

YENİ ATÖLYE TARİHİ YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.
Pazar 12.00-19.00, toplam 1 gün, 7 saat

Stüdyo Fotoğrafçılığı

Atölye Programı

Saat 12.00-14.00
Stüdyo Fotoğrafçılığının Kapsamı ve Amacı-Ekipmanlar-Işık Kaynakları-Sürekli Işık Kaynakları- Paraflaşlar Aksesuarlar ve Yardımcı Malzemeler: Standart Tas-Soft Box-Şemsiye-Kapaklı Reflektör-Renk Filtreleri -Reflektörler – Diffüzörler-Fon-Still Life Masası-Ürün Çadırı

Saat 14.30-19.00
1.Çekim: Düz bir kutu çekimi ile ışık ve etkilerinin kontrolü. Yapılacak çekim çalışmasında ışık ölçümü, paraflaş aksesuarlarının etkileri incelenecek.

2.Çekim: Oyuncak araba çekimi. Bu çekim çalışmasında ışık parlamaları, yansımalar, renk-gölge kontrolü incelenecek.

3.Çekim: Şeffaf objelerin çekimi. Bu çekim çalışmasında ışığın yönü ve konuyu vurgulaması üzerine çalışmalar yapılacak

Stüdyo Fotoğrafçılığı

Atölye Ücreti ve Kayıt

Stüdyo Fotoğrafçılığı-Still Life (Ürün Çekimi) Atölyesi ücreti 500 TL’dir. 
Ücrete teorik eğitimler, uygulama çalışmalarında danışmanlık, stüdyo ekipmanı kullanımı, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

Havale / EFT ile Ödeme İçin…

Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

Kredi Kartı ile Ödeme İçin…

Kredi kartıyla ödeme için buraya tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir. 

Murat Pulat’ın diğer fotoğraf atölyelerini burada görebilirsiniz…