Ücretsiz Olympus Atölye: Doğa Fotoğrafçılığı

Ücretsiz Olympus Atölye: Cenk GENÇDİŞ ile Doğa Fotoğrafçılığı
11 Mart 2020 Çarşamba / 19.30-21.30

Doğada çarpıcı fotoğraflar çekmek için kullandığınız ekipmana, ışığa, kompozisyon kriterlerine hakim olmanızın yanı sıra doğayı ve doğada nasıl çalışacağınızı bilmenizle mümkündür. 2 saatlik bu atölyede doğada etkili fotoğraflar çekmek için ihtiyacınız olan bilgileri edineceksiniz.

Ücretsiz Olympus Atölye

Seminer İçeriği

Doğa fotoğrafçılığı tanımı, etkili doğa fotoğrafları için doğru objektif seçimi, ışık kullanımında dikkat edilecekler, doğa fotoğraflarında kullanılan filtreler ve görsel etkileri, ipuçları…

Ücretsiz Seminere Kayıt Olmak İçin…

Ücretsiz Olympus Atölyeye kayıt olmak için buraya tıklayın…

Atölye Eğitmeni: Cenk Gençdiş

Olympus Uluslararası Marka Elçisi. 30 yıldır profesyonel olarak fotoğrafla uğraşıyor. Fotoğraf ve yazıları birçok dergide yayınlandı. Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerinde sergiler açtı, gösteriler yaptı, söyleşi ve sunumlar düzenledi. Çeşitli yarışmalardan ödüller kazandı.

1995 yılından bugüne binlerce kişiye fotoğraf dersleri verdi. 50’yi aşkın kurum ve kuruluşta fotoğraf eğitmenliği ve danışmanlık yaptı. 20’den fazla ülkeye fotoğraf danışmanı olarak seyahatler düzenledi. 2000 yılı mayıs ayında FOTOTREK FOTOĞRAF MERKEZİ’ni kurdu.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri içerisinde Fotoğraf Geçidi: İstanbul 2010’un organizasyonunu yaptı. 7 Fotoğraf Albümü ve 4 Sergi Okuması kitabının da yayıncılığını gerçekleştirdi.

İnsan ve Portre, Etkili Fotoğraflar için Kompozisyon, Fotoğrafça Anlatım, Yol(cu)luk ve Yol(cu)luk-2 isimli beş kitabı, Eski Kıtanın Yollarında isimli bir fotoğraf albümü bulunmaktadır.

Cenk GENÇDİŞ’in fotoğraf kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cenk GENÇDİŞ’in Olympus makinelerle çektiği fotoğraflardan oluşan 2019  Fotoğraf Gösterisini de videodaizleyebilirsiniz…