Uzun Pozlama-ND Filtre Kullanımı Atölyesi

Bu bir günlük atölye programı katılımcıların ışık ve pozlama hakkında çok geniş bir bilgi dağarcığına sahip olmasını sağlayacak. Uzun pozlama yapmanın ve ND filtre kullanımı yöntemleri, uzun pozlamanın görsel etkileri, fotoğrafta hız ve hareket duygusunu vurgulama teknikleri, tripod kullanımı gün boyunca konuşulacak ve denenecek başlıklar olacak. 

Atölye Tarihleri

YENİ ATÖLYE TARİHİ YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.
C.tesi 14.00-20.00, toplam 1 gün, 6 saat

Uzun Pozlama Atölyesi

Atölye Programı

Saat 14.00-16.00 / Teorik Bölüm
Katılımcılar Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nde bir araya gelecekler ve enstantane – diyafram ilişkisi, ISO’nun görselliğe etkisi, uzun pozlama ve görsel etkisi, tripodlar ve kullanımları, uzaktan kumanda ve WI-FI özelliği kullanımı başlıklarında özel olarak hazırlanan ders sunumu eşliğinde bir ders işleyecekler.

Saat 16.30-20.00/ Pratik Uygulama
Katılımcılar teorik dersin ardından Moda Sahili – Kadıköy’e gidecekler ve burada 3,5-4 saatlik bir çekim çalışması gerçekleştirecekler. Bu çalışmada konuya karar vermek, doğru hareketi seçmek, makine ve tripod kurulumu, farklı uzun pozlama çekim teknikleri başlıklarını içeren 4-5 farklı çekim yapacaklar.

Tavsiye edilen ekipman
Uzun pozlama izin veren bir fotoğraf makinesi (B-BULB- konumu bulunan)
Tripod
Uzaktan kumanda (varsa)
(WI-FI özelliği bulunan bir makine de aynı işi görecektir)
Polarize filtre
ND (yoğunluk) Filtre

Uzun Pozlama Atölyesi

Atölye Ücreti ve Kayıt

Sokak Fotoğrafçılığı Atölyesi ücreti 550 TL’dir. 
Ücrete teorik eğitimleri, Cenk Gençdiş’in Yol(cu)luk-2 kitabı, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

Havale / EFT ile Ödeme İçin…

Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

Kredi Kartı ile Ödeme İçin…

Kredi kartıyla ödeme için buraya tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir. 

Cenk Gençdiş’in diğer fotoğraf atölyelerini burada görebilirsiniz…